Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Qëllon nga dritarja drejt njerëzve dhe e poston në Instagram
 
Shperndaje
ikub#: 1710300152
Një djalë, me gjasa student, pasi ka dalë në ballkonin e dritares se tij ka filluar te qëllojë me pistolete ne drejtim te kalimtareve qe ne atë moment ndodheshin nën dritaren e tij. Pas kësaj ai videon qe tregon këtë moment e ka postuar ne Instagram.
Episodi i jashtëzakonshëm ka ndodhur ne Ukrainë ne qytetin Kharkiv. Pasi është postuar ne rrjetin social, videoja është shoqëruar edhe me një post: “Nuk me pëlqen te qëlloj miqtë e mi”.
Përdorues te tjerë e kanë referuar videon ne polici që në pak kohë ka arrestuar djaloshin qe tani është ne procedim
Gjithsesi, mësohet se asnjë nuk është plagosur gjate te shtënave dhe mbetet te kuptohet nëse ai ka qëlluar me fishekë manovre, apo kish dashur vetëm të bënte shaka.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: PISTOLETA STUDENTI UKRAINA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved