Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të vishni shallin e madh dimëror
 
Shperndaje
ikub#: 1711010039
Çdo e mirë e ka një të keqe dhe anasjellas. Një nga anët e mira të dimrit është që kemi të gjitha arsyet për të përdorur shajet e mëdhenj, të ngrohtë dhe të bukur që kemi në dollap.

Dashuria për shallin, si një super aksesorë për veshjen, mendoj se është një dashuri e përbashkët. Të pakta janë ato që nuk kanë rënë pre e joshjes që ky shall ofron.

Pavarësisht cili është lloji yt i preferuar si në material ashtu edhe në ngjyrë, ka shumë mënyra për ta vendosur atë. Qoftë edhe shallin e vjetër që të ka punuar gjyshja e që ti e ruan me fanatizëm dhe mall.

Ka shumë mënyra që varen pak edhe nga tendencat e këtij sezoni vjeshtë dimër 2017. Sa për tendencat e këtij viti, ato nuk kanë asnjë kushtëzim. Ti mund të veshësh çfarë të duash dhe si të duash. Në videon bashkangjitur ne po ju sugjerojmë disa të tilla.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BEJE VETE DIMEROR MENYRA NGROHTE SHALLI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved