Kate Winslet puth në buzë aktoren 57 vjeçare
 
Shperndaje
ikub#: 1711060181
Kate Winslet puth në buzë aktoren 57 vjeçare Duke marre çmimin e Hollywood Actress Award, aktorja 42 vjeçare ka përfituar nga rasti për te shprehur edhe një tjetër dëshirë.
Kate arriti te fitoje çmimin si aktorja me e mire protagoniste me rolin e saj ne filmin “Wonder Wheel”, dhe ne fjalën e saj përshëndetëse duke falënderuar te gjithë castin e filmit, kishte edhe një dëshirë te veçante.
“Dua te puth këtu ne skene” i është drejtuar ajo koleges Allison Janney, e cila nuk përtoi dhe u ngrit duke ja plotësuar dëshirën dhe dhuruar një skene qe mori gjithë admirimin e Hollywood Film Awards.
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: ALLISON JANNEY KATE WINSLET

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved