Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Norvegji. Mjeshtri e shoferit që u “fal” jetën fëmijëve. VIDEO
 
Shperndaje
ikub#: 1711130160
Një video e filmuar në një zonë rurale në Norvegji tregon pamjet e një aksidenti të mundshëm, që nëse nuk do të ishte për reflekset e shpejta të drejtuesit të kamionit do të kishte përfunduar në tragjedi.
Pamjet e filmuar nga kamerat e sigurisë në rrugë tregojnë një autobus, nga i cili zbresin disa fëmijë. Por ndërsa shumica e tyre presin të largohet autobusi që të kalojnë rrugën, disa prej tyre nxitojnë dhe vrapojnë nga pjesa e pasme e autobusit pa parë nëse po vinte apo jo makinë nga krahu tjetër.
Fatmirësisht gjithçka ka përfunduar pa asnjë të lënduar, por nëse drejtuesi i makinës nuk do të kishte reaguar në kohë, apo në rastin më të keq të kishte tentuar ndonjë manovër tjetër mund të kishte lënduar jo një, por disa fëmijë.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FEMIJET KAMIONI NORVEGJI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved