Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Brenda apartamentit luksoz të Ermal Fejzullahut
 
Shperndaje
ikub#: 1711140020
I ftuar për një interviste, këngëtari kosovar ka përfituar nga rasti për të na bërë një guidë te mjediseve te shtëpisë se tij, dhe te na njohe ndërkohë edhe me familjen e tij te re, gruan dhe tre fëmijët.
Mes te tjerave, ai tregoi se ndërkohë, paralele me këngën ai ka filluar t’i kushtoje vëmendje edhe shëndetit, pasi ka shtuar shumë ne peshë, çka ka bere qe te marre edhe shume vërejtje jo vetëm nga fans-at, por edhe mjekët qe e kane këshilluar atë te beje me shume aktivitet fizik dhe te tregoje kujdes ne lidhje me ushqimin.
“Kohët e fundit kam filluar merrem dhe me sport, që të mos jem më pasiv sepse më kanë qortuar shumë. Të them të drejtën më kanë bërë presion psikologjik, sepse ngado që dilja, përherë i njëjti muhabet. Kështu që vendosa se ka ardhur koha të merrem më tepër me veten dhe me shëndetin”, pohoi këngëtari i njohur.
Ndërkohë me poshtë mund te shuani kuriozitetin  me apartamentin e tij luksoz në Prishtinë.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENTI ERMAL FEJZULLAHU FAMILJA SHENDETI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved