Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Instinkti i nënës. Lopa ndjek viçat që shkojnë në thertore
 
Shperndaje
ikub#: 1711150116
Pamjet e postuara nga organizata në mbrojtje të kafshëve, tregon se si një lopë ndjek nga pas një rimorkio e cila transporton viçat e saj të vegjël të sapolindur.

Organizata e bën këtë publikim për të sensibilizuar njerëzit të ndryshojnë mënyrën e ndarjes së viçave nga nëna e tyre, pasi sipas tyre ky moment është shumë stresues dhe i vështirë .

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: LOPA THERTORE VICI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved