Dasmat e kësaj vere dhe ana tjetër e medaljes...
 
Shperndaje
ikub#: 1711190028
Portale dhe rrjetet sociale këtë verë si asnjëherë me pare ishin plot e përplot me lajme, thashetheme, foto dhe video qe lidheshin me disa dasma VIP qe njëra pas tjetrës, e bene web-in edhe me interesant.
FOTO GALERI
1/4
Albi Nako dhe Klaudia Pepa
Është pak te themi qe u kënaqem. Me imagjinatën tone vrapuam pas tyre ndërsa përgatiteshin për eventin, u ulëm gjatë e gjerë ne ceremonitë e tyre se bashku me miqtë dhe familjarët, madje i ndoqëm ata pas deri ne fund te botes, ku ata gëzonin muajin e tyre te mjaltë dhe ditët e netët e para si të martuar.
Dhe kjo ishte njëra ane e medaljes se kësaj vere, qe kësaj radhe jo pak të pasur pati edhe atë tjetrën, ndarjet.
Me poshtë janë ato VIP qe me te njëjtin zell i kemi përcjellë edhe me parë ne shkrimet tona:
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: DASMA MEDALJA NDARJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved