Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Unazat klasike të fejesës
 
Shperndaje
ikub#: 1711200111
Nuk e quajnë më kot klasike, sepse klasike është një status. Asgjë nuk e thotë më shumë jam e fejuar sesa vetë unaza e fejesës.

E quajnë klasike sepse nëse ka një gur diamanti përsipër sido të jetë forma, ajo kthehet në të pakohë. Sepse tendencat ikin dhe vijnë ndërsa diamanti qëndron përgjithmonë.

Sido të jetë forma apo materiali i metalit të unazës, e rëndësishme është që ai gur i çmuar të shkëlqejë në gishtin tënd. Plus që ke ndërmend ta vësh atë gur në gisht për gjithë jetën, apo jo?

Prandaj në fotogalerinë bashkangjitur do të gjeni disa modele, nga më të bukurat që meritojnë të qëndrojnë në gishtin tënd përgjithmonë. Frymëzohu dhe nëse do shto pak nga vetja jote, ndërsa e porosit.

 

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DIAMANT FEJESE MARTESE MODELE UNAZE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved