Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Kurthi i ashensorit, viktima dhe syreshët me metër në dorë. VIDEO
 
Shperndaje
ikub#: 1711240071
Videot me kurthe dhe te pa pritura, apo kamerat e fshehta janë në mode, veçanërisht ne Japoni, por nëse për ata qe i shohin është thjesht argëtim, për viktimat e pafajshme, është një provë e vërtetë zemre...
Në një spektaklet më të fundit ata kanë përshtatur një ashensor që të hapet në pjesën e poshtme, duke krijuar idenë se po bie nga ashensori.
Ne këtë video, një vajze bie në kurth, ndërkohë që me xhirimi te ngadalte, nëse ne sytë e saj shohim tmerrin e fundit te jetës, disa syresh syresh te tjerë, me një metër në dorë dhe me gjakftohtësi, masin distancën e rrëshqitjes se saj.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ASHENSORI JAPONI KURTHI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved