Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Seks “kundërvajtje” mbi motoçikletë në autostradë. VIDEO
 
Shperndaje
ikub#: 1712030017
Kemi parë turli-lloj gjerash te kësaj natyre, por seks mbi motoçiklete ndërsa ecin ne autostrade, e kishim për herë të parë.
Ngjarja ka ndodhur ne një autostrade ne Rusi, ku një çift ka guxuar te bëjë një seancë te plotë seksi mbi një motoçikletë ne lëvizje. Pamjet janë shijuar edhe nga përdorues te tjerë te rrugës qe kane përfituar nga rasti madje edhe te filmojnë dhe njëri prej tyre, regjistrimin e ka postuar edhe në YouTube.
Pasi kane konsumuar “kundërvajtjen”, motoçiklisti ka ndalur motorin prej nga ka zbritur vajza qe me pas është ngjitur ne një makine tjetër që mesa duket i “mbante qiririn” nga pas.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: MOTOCIKLETA MOTORI RUSI SEKS

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved