Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Foto/ Baby-shower dhe barku i Zajmina Vasjarit
 
Shperndaje
ikub#: 1712200106
Zajmina Vasjari u përfol gatë për një shtatzëni të mundshme deri sa më në fund e pranoi, por barku i saj nuk dukej askund për muaj të tërë.
Pavarësisht se kishte qëndruar aktive në rrjetet sociale me postimin e fotove, askush nuk po mundte t’ia dallonte barkun.
 
Ajo ka zhvilluar ditën e  djeshme baby-shower-in ku zbuloi edhe emrin e vajzës së saj që do të jetë Khloe.
Eventi ishte zbukuruar nga Ami Event dhe mbizotëruese ishte ngjyra rozë e bebeve në një stil elegant dhe modern.
 
Zajmina edhe pse më në fund na tregoi barkun e rrumbullakosur duhet thënë që dukej në super forme me fustanin e shkurtër të ngushtë dhe pelushin e hedhur krahëve.
 
Në galerinë e mësipërme shikoni të gjitha fotot e baby-shower.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BABY SHOWER KHLOE SHTATZENE ZAJMINA VASJARI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved