50 vjetori i Samir Manes mbledh VIP-at në Stamboll. FOTO
 
Shperndaje
ikub#: 1712240010
Samir Mane, më i pasuri mes shqiptareve ka festuar 50-vjetorin e lindjes.
FOTO GALERI
1/16
1

Sipas informacioneve qe japin portalet vendase, biznesmeni i pasur ka prenotuar një hotel me pese yje ne bregdetin e Stambollit, "Çirgan Palace Kempinski Istanbul", ku ka ftuar një numër te madh personazhesh te njohur te fushës se biznesit, mes te cilëve trashëgimtarët e familjes Hoxha, familja Frangaj, familja Fevziu, Agim Zeqo dhe bashkëshortja Enada At'nikolla, Grigor Joti, etj, qe te gjithë se bashku kane udhëtuar me avionin charter te porositur enkas për këtë qellim.

Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: DITELINDJA SAMIR MANE STAMBOLL

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved