Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Për faj të Norës, e “hëngri” edhe Valdrini...
 
Shperndaje
ikub#: 1712250020
Shijet janë personale dhe kjo është arsyeja pse bota është e bukur. Dhe rasti i fundit e vërteton edhe një herë këtë.
Një set fotosh dhe një video qe Nora Istrefi ka shpërndarë ne Instagram ka marre një mal me komente negative. Fjala është për foto ku eleganca e Norës nën një fustan te Valdrin Sahitit, qe ka marre indirekt kritika, ekspozohet me shume se c’duhet.
Me fjale te tjera, fustani edhe pse yll, ne trupin e një nëne me fëmijë si Nora, ka vrare syrin dhe shijet e fans-ave qe nuk ja kanë kursyer kritikat.
“Mund të dukesh mirë edhe pa u zhveshur, mos harro se je e martuar dhe mbi të gjitha je një nënë”, është një prej komenteve te shumta kritike qe kanë ardhur nga fans-at e shumte te këngëtares kosovare.
Fustani i realizuar nga Valdrin Sahiti nxjerr në pah pikat më të mira të trupit të Nora Istrefit, një partizane e palestrës, që mbahet si një prej personazheve publike me formën më të mirë trupore.
 
 

@valdrinsahitiofficial @sellmakasumoviq @kacilleshi

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

 

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: NORA ISTREFI VALDRIN SAHITI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved