Blerina Bombaj dhe një foto që e bëri me turp...
 
Shperndaje
ikub#: 1712270089
Blerina Bombaj dhe një foto që e bëri me turp... E kush nuk e njeh Blerinen, dietologen që nga dritarja e Arditit na ka treguar aq e aq receta gatimi për ushqime bio dhe te lehta qe ta mbajnë trupi në formë...
Në forme ajo është edhe vetë, çka e shohim jo vetëm ne daljet e saj publike, por edhe ne fotot jo te pakta qe shpërndan andej-këndej ne rrjetet sociale. Çdo gjë OK, se paku deri tani, pasi një e fundit, sikur e prishi ca punën...
“Gjëra që ndodhin edhe në familjet më të mira”, shkruan Blerina Bombaj bashkangjitur një fotoje ku, mesa duket vetë ajo, ka treguar çorapet e saja të grisura dhe këmbët e ngritura mbi kruskotin e makinës.
Fotoja duket se është përmbajtësore dhe ndoshta kërkon te tregoje se kur punon ndodhin edhe gjera te tilla, por është lexuar keq nga fans-at që nuk ja kane kursyer kritikat hiç fare. Madje ato u bënë aq shumë sa dietologia e ngratë u detyrua ta heqë...
Ndoshta është bërë me turp, ndoshta ngaqë fans-at nuk e kapen qëllimin, këtë nuk e dimë.
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: BLERINA BOMBAJ CORAPE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved