Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Besi ka çelësin e zemrës, ne u kemi çelësin e shtëpisë!
 
Shperndaje
ikub#: 1712310028
E mbani mend këngën “Çelësi i zemrës” që Xhensila ia këndoi Besit natën e dasmës së tyre dhe njerëzit thjesht u çmendën? Më në fund ka dalë në YouTube bashkë me klipin dhe na lejoni t’i paraprijmë asaj që do shihni: S’keni qenë kurrë kaq në brendësi të jetës së të dyve.
Klipi fillon me Xhensilën e shtrirë në krevat në dhomën e gjumit të shtëpisë së tyre të vërtetë, vjen Besi dhe e zgjon me një trëndafil, pastaj shkon t’i përgatisë mëngjesin, puthen e përqafohen, vendosin zbukurimet e fundvitit, puthen e përqafohen sërish dhe çdo gjë duket në harmoni të plotë edhe shtëpia e re e dy të sapomartuarve, që e nxjerrin për herë të parë në sytë e publikut.
Besi nuk shfaqet asnjëherë me fytyrë gjatë këngës, vetëm në fund të klipit kur shfaqet një sekuencë e vogël që përkëdhel Xhensilën me një domate. Sigurisht, si mund të mungonte domatja?
loading...
Marre nga Anabel
Shfleto artikuj te tjere per: BESART KALLAKU CELESI SHTEPIA XHENSILA MYRTEZAJ

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved