Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Dy refuzime në një show për Blerim Destanin
 
Shperndaje
ikub#: 1712310035
Pasi nuk e pati për gjë te refuzoje Kejvinen kur kjo i kërkoi te heqë bluzën e te nxjerre muskujt, Blerimi kishte edhe një tjetër përgjigje negative për një tjetër personazh te njohur.
Qëkurse tek një prej emisioneve argëtuese u hap loja për te gjetur një burrë për Bleona Qeretin qe avash-avash po kap të 40-at, argumenti është bërë trendy. Kështu që edhe Ermali, një mik i deklaruar i saj, mesa duket deshi të bëj shkesin për ta lidhur mikeshën e tij me një VIP te njohur, Blerim Destanin  qe këtë të shtunë e pati te ftuar ne show-n e tij. Por duket se edhe këtë radhe, shkuesia dështoi.
“Bleonën nuk e kam takuar kurrë live. Unë jam i dashuruar dhe i lumtur”, tha Blerim Destani, duke shënuar kështu refuzimin dyte brenda një show...
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BLEONA QERETI BLERIM DESTANI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved