Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Evi Reçi dhe mëkatet e 2017-ës
 
Shperndaje
ikub#: 1712310024
Këngëtarja e njohur nuk është hiç e kënaqur me veten e vet për këtë vit që mbyllet sot.
Dhe këtë na e thotë me gojën e saj kur flet për një intervistë, ku zbulon se ka kuptuar edhe shkakun.
“Duhet të bësh mëkate, nuk mjafton të jesh gocë e mirë në këtë jetë”, thotë Evi atë qe i paska mësuar jeta gjatë këtij viti dhe me këtë, ajo ka fituar njëkohësisht tërë vëmendjen tone për të mësuar të parët se cila dhe kur do te jete proçka e pare e saj ne vitin që është në prag.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: EVI RECI MEKATI PROCKA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved