Një refuzim VIP në sy të Ermalit për Kejvinën
 
Shperndaje
ikub#: 1712310032
Një refuzim  VIP në sy të Ermalit për Kejvinën Kejvina është ajo vajza qe Ermal Mamaqi ne show-n e tij te se shtunës e ka stërvitur qe të verë ne siklet te ftuarit e tij, por këtë radhë duket se ajo ka mbetur vetë ne një pozite te vështirë...
I ftuari i radhës e ka refuzuar atë LIVE përpara gjithë telespektatorëve.  Gjithsesi, refuzuesi nuk ishte një dosido, por një personazh i njohur dhe VIP. Ishte vete Blerim  Destani.
Sipas skenarit ajo i kërkoi Blerimit të hiqte bluzën me arsyetimin se shoqet e saj i ishin lutur. “Shoqet e mia kur morën vesh që do jesh tek Xingu më janë lutur që të të them të heqësh bluzën dhe të tregosh muskujt”.
Mirëpo aktori e refuzoi kërkesën e saj duke i thënë: “Ah këtë s’e bëj dot. Kërkoj ndjesë”, dhe Kejvina e kuptoi se jo çdo dëshirë e saj mund te realizohet...
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: BLERIM DESTANI ERMAL MAMAQI KEJVINA KTHELLA REFUZIMI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved