Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Rudina pëlqen përkëdheljen por jo dasmën
 
Shperndaje
ikub#: 1712310019
Rudina Magjistari gjithnjë është kujdesur që familjen dhe jetën private ta mbajë sa më larg ekranit. Ndryshe nga personazhe te tjerë te njohura VIP,fotot e saj familjare janë fare te pakta ne rrjetet sociale.
Por këtë fund viti, duket se ja ka dhënë te drejtën vetes për te folur ca me shume, kur për këtë e kane pyetur moderatoret e Thumb-it.
“Xhaviti më thotë fjalë të bukura vazhdimisht, kjo më ka bërë ta dashurojë më tepër”, u shpreh ajo. Por vetëm kaq. Deri këtu.
Për sa i përket planeve për dasmë, ajo u shpreh se diçka e tillë nuk është në natyrën e saj...
Çifti janë prindër të një vajze 2 vjeçare të quajtur Mia.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: RUDINA MAGJISTARI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved