Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Zbulohet “shkesi” i fejesës së Kastros
 
Shperndaje
ikub#: 1712310027
Kastro i ndare dy here te mira nga bashkëshortët është në kërkim te se tretës, dhe ndonëse mendimet i ka ende te turbullta, vendosi te fejohet zyrtarisht.
Për këtë vendosi edhe një njoftim ne rrjetet sociale ku ftonte miq e shoke ne ceremoninë ne një lokal te cilit i kish vene edhe një emër.
Dhe ndërsa miqtë u nisen për te nderuar mikun tyre, ky vete shkroi edhe një herë se as nuk është fejuar dhe as e ka në plan, dhe njoftimi është vepër e hacker-ave të pa pjekur që mesa duket s’kanë pasur pune tjetër për te bërë, por kanë bërë shkuesin e gabuar te Kastros në WhatsApp-in e tij...
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: HACKER-A KASTRO ZIZO

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved