Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Gaz Paja dhe një përgjigje për të gjithë të ikurit
 
Shperndaje
ikub#: 1801010004
Largimet vit pas viti i aktoreve te Portokallisë, që bëjnë tani një liste jo të vogël, ishte një argument që u lakua jo pak, veçanërisht gjatë vitit të kaluar.
Edhe pse largimet janë normale ne një fushë ku secili kërkon te bëjë dhe të marrë më të mirën, komentet e disa prej protagonistëve bene qe për këtë “(a)normalitet” te ketë kënde te ndryshme shikimi. Shume prej të ikurve e vinin gishtin mbi regjisorin e spektaklit, ndërsa ky i fundit kishte kundër-akuzat e veta. Por ç’mendon për këtë një prej emrave të njohur dhe veteranëve te Portokallisë.
“Gjithmonë ka pasur debate pune. Kur njerëzit tentojnë të ngjisin shkallë, mendojnë ndryshe. Nuk kanë gjetur fjalën edhe kaq. Siç ka edhe njerëz që kanë dashur të shkëputen, të marrin një pauzë. Dikush zgjohet dhe bën kërkesa, por jo të gjitha plotësohen”,thote Paja i ftuar ne nje studio.
Tani secilit prej te ikurve ka te drejte te vendose veten ne një prej grupeve qe ka ndarë Gazi...
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: GAZ PAJA PORTOKALLIA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved