Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Gent Zenelaj: Si e festova dy herë datëlindjen e vajzës...
 
Shperndaje
ikub#: 1801010005
Për aktoret dhe sportistet jo gjithmonë axhendat personale përputhen me ato te profesionit dhe kjo pa tjetër qe sjell pasoja...
Dhe një të tille duket se ka pasur rastin te kaloje edhe Gentian Zenelaj, aktori i njohur i humorit qe na e sjell ne një rrëfim te vetin për ne.
“Isha në Durrës më shfaqje, salla ishte e mbushur plot. Kur mbërrita pas shfaqjes, edhe pse isha duke ecur si i çmendur, nuk arrita dot në kohë. Tashmë torta e ditëlindjes ishte prerë.
Fatmirësisht, çdo gjë u zgjidh në fund: Ajo ishte ditë shumë e rëndësishme për të, por gjithsesi ne të nesërmen blemë një tortë dhe i bëmë të gjitha zakonet nga fillimi”, tregon Genti.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DATELINDJA FESTIMI GENT ZENELAJ VAJZA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved