Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Hueyda El Saied dhe ish-i, një coctaile pikante...
 
Shperndaje
ikub#: 1801010006
Pak kohë më parë balerina simpatike që ka vendosur të mbetet gjithnjë e re bëri publike ndarjen prej ish partnerit dhe babait të djalit të saj.
Dhe tani, pasi ka kaluar vetëm pak kohe, përsëri publikisht ajo bën me dije se është ne një tjetër romancë. Një njohje e vjetër me te cilin edhe Gabrieli, i biri, është takuar dhe mesa duket ndjerë mirë.
Por cila është marrëdhënia e me ish-in.. Kësaj pyetje të gazetares ajo i Hueyda i përgjigjet ne një mënyrë metaforike:
“Një marrëdhënie logjike, delikate, komplekse, një koktej pikant që i shkon për shtat një ndarjeje ku në mes është një fëmijë”, thotë ish balerina.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: COCTAILE HUEYDA EL SAYED KOKTEJ

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved