Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Pasi “fali” çizmet, Monika bën bamirësi
 
Shperndaje
ikub#: 1801010002
Flakja e çizmeve që Kryemadhi bëri ne sallën e rëndë të Parlamentit beri xhiron e web-it, por lajmet për të duket se kanë vijuar edhe ditën e fundit te ndërrimit te viteve.
E ftuar për te luajtur ne një quiz show te njohur, Kryemadhi ka qëlluar ne shenjë duke arritur të fitojë 7.5 milion lekë të vjetra qe menjëherë i ka dhënë për bamirësi.
Madje, tha se 7.5 milionë nuk janë mjaftueshëm dhe se ka ndërmend të shtojë më tepër para.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CIZME MONIKA KRYEMADHI QUIZ

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved