Sokol Balla i jep fund hamendësive
 
Shperndaje
ikub#: 1801010001
Sokol Balla i jep fund hamendësive Me në fund, gazetari i njohur i politikes Sokol Balla ka deklaruar se nuk do te jete me pjesë e ekranit ku ai u investua për 12 vjet.
Ndonëse fjalët ishin përhapur qe me pare, konfirmimi i Ballës duket se i vuri kapakun përfundimisht një bashkëpunimi për te cilin ai konsumoi 12 vite te karrierës se tij.
“Uroj që jeni duke kaluar bukur. Ky vit mbylli shumë kapituj për shumë nga ne. Një nga ata edhe unë. Në këtë fund 2017 dua të uroj së pari kolegët e mi të Top Channel me të cilët kalova më shumë se 12 vjet të paharruar dhe me të cilët rruga ime ndahet sot. Gëzuar 2018. Koli", shkruan ai ne rrjetet sociale duke lënë kështu te hapura për ne hamendësimet ne lidhje me të ardhmen e tij televizive dhe profesionale.
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: SOKOL BALLA TOP CHANNEL

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved