Çiljeta qenka ndarë me doktorin dhe ne s’dinim gjë...
 
Shperndaje
ikub#: 1801010007
Çiljeta qenka ndarë me doktorin dhe ne s’dinim gjë... Që kurse u eliminuar qysh në fillim nga Kënga Magjike, Çili kish kohe pa prononcime televizive, dhe fundi i vitit qe një rast i mire për te bërë një tjetër takime fans-at e saj të panumërt.
Ne një intervistë për një media, Çili zbuloi atë qe ajo kërkon nga viti i ri, por edhe marrëdhënien me doktor Berishën, me te cilin pati një “flirt” politik pak vite më parë. 
“Kemi kohë që nuk dëgjohemi. E di që po t’i çoj mesazh nuk do të ngurojë të më kthejë përgjigje, Por u ndamë” rrëfen Çiljeta pa sqaruar ne fakt shkaqet qe çuan këtu...
Ndërkohë, ne lidhje me vitin e ri, Xhilaga thotë se: “Pres gjëra të bukura. Pres lumturi, qetësi dhe një familje të shëndoshë dhe të bukur”.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: CILJETA XHILAGA NDARJA SALI BERISHA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved