Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Kur qahet edhe Nora, ç’mund të themi ne për tonat...
 
Shperndaje
ikub#: 1801020001
E pra të gjitha mendojmë se tek Nora asgjë s’ka të sharë kur vjen fjala për trupin dhe me siguri që shumë e kane edhe zili, veçse model.
Por duket se ajo ende pretendon dhe për këtë ka edhe miratimin e trajneres se njohur te fitness-it Genta Beqa. 
Ndërsa ishte duke luajtur ne njërën prej puntatave te Shiko kush luan, këngëtarja kosovare duhej te përgjigjej pyetjes se cila pjese e trupit nuk i pëlqente. 
Meqë loja ishte edhe një garë se kush do te përgjigjej me pare, Nora nxitoi te thotë “këmbët”, fiks ato që ne ja pëlqejmë më shumë tek ajo. Menduam se ishte thjesht një pohim për te fituar garën, por miratimi qe i beri Genta, trajnerja, na vuri edhe ne në mendime. 
“Ka nevoje për më shumë tonifikim”, pohoi Genta.
E pra kur edhe këmbët e Norës kanë nevojë edhe për më shumë tonifikim, ç’mund të themi ne të shkretat për këmbët tona...
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: GENTA BEQA KEMBET NORA ISTREFI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved