Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Një foto e Bleonës që Angela e bën scoop
 
Shperndaje
ikub#: 1801020015
Pasi arriti te beje për vete një biznesmen te pasur me te cilin lidhi kurore pak ditë më parë, Angela Martini ka menduar qe te njëjtin fat t’i rezervoje edhe mikeshës se afërt, Bleonës, qe aktualisht është single, ndonëse edhe këtu ne Tirane miqtë e saj po përpiqen t’i gjejnë një burrë sipas shijeve te saj.
Një foto e Bleones ku ajo duket ne shoqërinë e një miliarderi italian, pronarin e kompanisë se njohur Moncler, e specializuar për prodhimin e teshave dimërore, Remo Ruffini, ka shtyre Angelan te hedhe batutën e rastit:
“Dukeni mire”, shkruan nen foto modelja e porsamartuar, duke i hedhur topin Bleonës qe të reagoje duke insinuar scoop-in:
“Thnx zemra, se ashtu është një muhabet”.
Sa për dijeni, Remo Ruffini, miliarder italian është i martuar dhe ka fiks katër fëmijë.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ANGELA MARTINI BLEONA QERETI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved