Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Rudina Dembacaj. Një vizitë në shtëpinë e mikut në Bruksel
 
Shperndaje
ikub#: 1801020013
Rudina Dembacaj këto festa zgjodhi që t’i kalojë jashtë Shqipërie së bashku me partnerin e saj dhe vajzën e tyre Viktoria.
Rudina Dembacaj këto festa zgjodhi që t’i kalojë jashtë Shqipërie së bashku me partnerin e saj dhe vajzën e tyre Viktoria.
Nuk e dimë se cili ka qene itinerari, por dimë qe ka ndaluar edhe ne Bruksel, ku ka vizituar edhe shtëpinë e Robert Aliajt, me te cilin ka shkëmbyer jo pak  batuta gjate puntatave te Dancing With the Stars, ku mesa duket ka mbetur shume e kënaqur nga mikpritja. 
“Bertit i jam bere makth, i erdha dhe ne shtëpinë ne Bruksel. Një super familje, super dashuri!”, shkruan ajo ne një selfie te postuar ne Facebook, ku ajo duket se bashku me familjaret e ish këngëtarit.
loading...
Marre nga Infoalbania
Shfleto artikuj te tjere per: BRUKSEL RUDINA DEMBACAJ

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved