Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Jessica Alba merr dhuratën më të bukur gjatë ndërrimit të viteve
 
Shperndaje
ikub#: 1801030006
Nuk ka asnjë dhuratë më të bukur se kjo.
Jessica Alba është bërë nënë për herë të tretë gjatë ndërrimit të viteve. Ndërkohë që shumica e njerëzve ishin duke festuar në prag të Vitit të Ri, Jessica Alba ishte duke sjellë në jetë djalin e saj, i cili duhet thënë është një engjëll i vogël dhe quhet Hayes Alba Warren.
 
Ajo postoi një foto të fëmijës në Instagramin e saj dhe e shoqëronte me shkrimin:
 
"Hayes Alba Warren 12/31/17. Dhurata më e bukur që mund të merrja për Vitin e Ri. Ndihem kaq e bekuar. Haven dhe Honor janë shumë të lumtura gjithashtu për vëllain e tyre të sapoardhur në jetë."
 
Jessica Alba dhe bashkëshorti i saj Cash Warren kanë dy vajza, Haven Garner 6 vjeç  dhe Honor Marie, 9 vjeç. Hayes është djali i parë i çiftit. Duket se viti 2018 ka nisur mbarë për familjen e tyre.
 
 
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FEMIJA JESSICA ALBA LINDJA VITI I RI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved