Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Marina dhe Luana. Transformim i natyrshëm apo jo?
 
Shperndaje
ikub#: 1801030030
Dy motrat, Marina dhe Luana Vjollca janë sot dy nga moderatorët më të komentuara dhe kanë arritur të bëhen personazhe mjaft të njohura.
E vërteta është se të dyja kanë ndryshuar shumë dhe sot ato janë shumë te bukura, si njëra edhe tjetra. Me bust të kolmë e vithe te lakuara, ato janë modele për shumë moshatare te tyre, por ajo qe na ka munduar dhe vijon te na mundoje ende është pyetja:
Janë ndryshime të natyrshme qe vijnë me moshë, apo pasojë e ndërhyrjeve estetike, qe edhe nëse janë kryer, duhet pranuar se janë te arrira.
Ato vete i mohojnë dhe në ndihmë i ka ardhur edhe Skerdi, doktori i njohur i VIP-ave, por ju vete ç'mendim keni?
Hidhuni një sy fotove dhe jepni opinionin tuaj.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: LUANA VJOLLCA MARINA VJOLLCA MOTRA NDRYSHIMI OPERACIONI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved