Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Rudina Dembacaj dhe një video që e bëri me zemër...
 
Shperndaje
ikub#: 1801030004
Nëse kështu nga ekrani keni menduar se Rudina është një vajze çapkëne, e këndshme por e urtë, ka tani rastin te mësojë se ne fakt, nuk është tamam kështu...
Dhe sigurisht qe nuk kish si te ndodhte ndryshe. Askush nuk do te kish reaguar ndryshe nëse do te mësonte se bashkëshorti do te tradhtonte qe ne vitin e pare te martesës.
Kolegët e saj ne ekranin ku ajo punon, kishin menduar qe ne vend te secret santa-s t'i bënin nje candid camera qe gati sa e nxori atë nga "binarët".
Spikerja e lajmeve Edjona Dervishi, tregoi se është një aktore qe duhet te merret ne konsideratë nga profesionistët, pasi me lojën e saj arriti te krijojë një situatë qe edhe ne që e dinim  se ishte shaka, filluam ta marrim për te vërtetë.
E gjithë situata vërtitet rreth bashkëshortit te Rudinës, qe Edjona me kujdes e prezantoi si të dashurin e saj.
Çdo interpretim yni do te ishte i pamundur për te treguar atë që ndodhi  në të vërtetë, ndaj ju ftojmë të ndiqni videon:
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: EDJONA DERVISHI KAMERA E FSHEHTE RUDINA DEMBACAJ

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved