Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
Veshjet më të mira të javës
Shkojmë drejt Hollivudit për të parë veshjet me të bukura të javës deri më tani.
Cila është nëna dhe kush është vajza mes këtyre VIP-ave?
Sa herë personazhet e njohur publikojnë foto të fëmijëve të tyre, në rrjetet sociale fillojnë reagimet. Kujt i ngjan njeri apo tjetri? Në listën e personazheve të zgjedhur më poshtë është e vështirë të zgjedhësh cila është vajza dhe cila është nëna. Të dyja të ngjashme, por të dyja të ndryshme. Diku nëna, diku vajza më e famshme, por gjithmonë si motra binjake.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved