Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Shazam njeh këngët edhe kur jemi offline
 
Shperndaje
ikub#: 1712210098
Blerja e aplikacionit qe është ne gjendje të njohë këngët me anë të dëgjimit nga Apple duket se është duke dhënë frytet e para.
Tani aplikacioni është ne gjendej te njohe ato edhe nëse ndodhemi pa linje interneti apo ne Airplane Mode. Kjo është bere e mundur fale versionit te ri te sistemit operativ 11.6, qe është disponibël ne App Store.
Ne këtë rast, aplikacioni është ne gjendje te njohe titullin e këngës dhe ta ruaje atë deri sa te lidhemi me rrjetin. Pas rivendosjes se lidhjes, aplikacioni çon një notification tek përdoruesi. Me fjalë te tjera, kemi te bëjmë me një sistem qe funksionon ndryshe nga Google tek Pixel-at e tij, te cilët kane nje Database ofline e cila azhornohet ne mënyrë te vazhdueshme.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: APLIKACIONI KENGET SHAZAM TITUJT

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved