Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Më në fund. Edhe Snapchat kopjon Facebook
 
Shperndaje
ikub#: 1801020009
Aplikacioni i famshëm i postimeve që vetë zhduken pas një farë kohe është ankuar ne shumë raste për vjedhje te pastër te ndonjë funksioni te tij dhe tani duket se është radha e tij te bëj te njëjtën gjë.
Si edhe Facebook që prej kohesh ka funksionin e mbledhjes ne një vend te kujtimeve me te rëndësishme te një viti, edhe Snapchat ka vendosur qe këtë vit te mbledhë “snap-te” me domethënëse qe përdoruesit kanë postuar gjate një viti, te cilat me pas mund t’i ndaje me miqtë e tyre.
Ne pamje te pare duket se ky funksion i ri vjen ndesh me politiken e aplikacionit, por platforma qe një vit më parë pati krijuar një seksion te posaçëm ku përdoruesit mund te ruanin postimet e tyre, duke tejkaluar kohen e lejuar prej 24 orësh deri ne fshirje te tyre.
Ne këtë mënyrë, aplikacioni mbledh automatikisht “snap-et”e ruajtura, por ndërkohë lejon përdoruesit qe te heqin ose presin mes postimeve te ruajtura, ato qe vlerësojnë te panevojshme për t’i shpërndarë. 
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FACEBOOK KOPJE SNAPCHAT

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved