DyqanTaxi
DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
Edhe Apple gati për shkëmbimin e parave mes përdoruesve
Pas pak edhe Apple do te lejojë qe përdoruesit te kenë mundësi te shkëmbejnë paratë mes tyre. Aplikacioni i ri do te përfshihet tek Messages.
Dev Inf
Apple. Gjykata rrëzon apelin e Samsung për patentat
Gjykata Supreme e SHBA ka hedhur poshtë pretendimet dhe apelin e gjigantit jug-korean ndaj një vendimi qe e detyronte atë t’i paguante kolosit amerikan, njëkohësisht rival, Apple 120 milion dollarë.
Alviero
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved