JE BIZNES? KLIKO KETU

Kontakto Postuesin

Shitet Apartament 1+1, prane sheshit Wilson

Tualeti me dritare dhe ballkoni. Apartamenti i mobiluar me shije me pajisje bashkekohore. DisponoPostuesi i njoftimit nuk mund te kontaktohet me email por ju mund ta kontaktoni nepermjet numrit te telefonit: 355693951509