Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi vjetor, Akrepi - 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712190112

Gjate këtij viti do ju pushtoje optimizmi dhe do doni te bëni gjera te rëndësishme ne çdo fushe. Do jeni më me fat dhe do ja dilni ne shume projekte. Ata qe janë ne një lidhje do jene me te logjikshëm dhe do mundohen gjithë kohës ta bëjnë çdo çast pranë partnerit sa me te bukur. Humori i mire do i shoqërojë gjithë kohës dhe projektet e përbashkëta do i afrojnë me tepër partneret me njeri-tjetrin. Beqaret duhet ta lënë veten me te lire nëse duan te gjejnë personin e përshtatshëm. Yjet do jene gjithë kohës ne anën e tyre. Ne planin financiar gjerat nuk kane për te shkuar ashtu si keni dashur prandaj po nuk i menaxhuar si duhet paratë qe do keni neper duar mund te lindin probleme e vështirësi te mëdha. Shëndeti ka për te qene shume ndryshe nga viti paraardhës. Nuk do keni shqetësime serioze dhe ne shumicën e kohës do jeni energjike. Ne pune ju pret një vit plot suksese dhe promocione.loading...
Postuar:19 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: AKREPI  HOROSKOPI VJETOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved