Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi vjetor, Binjaket - 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712190118

Gjate këtij viti do jeni shume me te logjikshëm dhe gati për t'iu shkuar deri ne fund gjerave. Për gjithçka do reflektoni gjere e gjate para se te veproni kështu qe do shmangni zhgënjimet dhe vuajtjet. Energjia do ju karakterizoje gjithë kohës. Nëse jeni ne një lidhje merrini gjerat si t'iu vijnë dhe shfrytëzojeni sa me shume çdo moment. Do ketë edhe periudha negative, por përgjithësisht pozitiviteti do mbizotërojë. Beqaret do i japin përparësi jetës profesionale dhe nuk do e kërkojnë me ngulm dashurinë. Gjendja e te ardhurave do jete e kënaqshme kështu qe do bëni një jete me te mire dhe do ja plotësoni edhe qejfet vetes. Shëndeti mund te jete delikat vetëm muajin e pare pasi ne përgjithësi do jete shume i qëndrueshëm. Do jeni energjike dhe do keni mbrojtje te mire imunitare. Ne pune mos i lini asgjë rastësisë dhe mos iu besoni verbërisht kolegeve. Ne muajt e verës do merrni promocione.loading...
Postuar:19 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: BINJAKET  HOROSKOPI VJETOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved