Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi vjetor, Bricjapi - 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712190109

Gjate vitit te ri do jeni me këmbëngulës dhe me te vendosur se asnjëherë me pare. Do i bëni balle çdo sfide dhe do arrini atë qe doni. Muajt e pare te vitit e deri ne maj do jene me te begatet. Ata qe janë ne një lidhje nuk do i kushtojnë rëndësinë e duhur jetës sentimentale sepse do përqendrohen tek profesioni. Here pas here mund te lindin edhe mosmarrëveshje, te cilat nëse nuk ndryshoni sjellje mund t'iu çojnë ne humnere. Për beqaret ndryshimet e mëdha do ndodhin ne maj ose ne gusht. Gjate këtyre muajve bëjini sytë katër. Buxhetin do e keni gjithë kohës nen kujdes dhe ekuilibri nuk do prishet për asnjë çast. Për shëndetin do kujdeseni me tepër se me pare, prandaj situata do filloje te përmirësohet edhe për ata qe kane pasur shqetësime serioze. Ne pune do jeni me te përgjegjshëm dhe me te pjekur. Do keni siguri ne vetvete dhe do arrini atje ku doni.loading...
Postuar:19 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: BRICJAPI  HOROSKOPI VJETOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved