Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi vjetor, Dashi - 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712190120

Gjate këtij viti do kërkoni te bëni gjera te reja dhe do keni gjithë kohës nevoje për aksion. Shume gjera do konsolidohen dhe do përmirësohen. Periudha e fundit te marsit e deri ne mes te prillit do jete me e begata nga te gjitha. Ne muajt maj ose korrik do zgjidhni edhe disa probleme serioze te se shkuarës. Për çiftet do jete një vit me i mire dhe ne pjesën me te madhe te kohës do mbizotërojë harmonia. Do jeni me te qete dhe me shprehës. Beqaret do jene te gatshëm edhe për aventura vetëm qe te mos mbeten te vetmuar. Fati do jete me ta, por jo te gjithë do duan te bëjnë ndryshime. Ne planin financiar duhet te jeni me te matur se kurrë dhe nuk duhet te shpenzoni me sy mbyllur. Gjendja shëndetësore nuk do jete perfekte kështu qe here pas here mundohuni te çlodheni. Ne pune muajt e pare do jete paksa me te vështirë, prandaj do duhet me shume mundet, takt dhe diplomaci për t'ia dale mbanë.loading...
Postuar:19 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: DASHI  HOROSKOPI VJETOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved