Horoskopi vjetor, Demi - 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712190119

Ky do jete viti i transformimit per ju. Do jeni edhe mjaft kureshtare dhe do provoni gjera te reja. Dashurisë duhet t'i kushtoni me tepër vëmendje sidomos ne muajt tetor dhe nëntor. Ne çdo fushe mire është te ecni me plane. Te dashuruarit do kenë një vit përgjithësisht te këndshëm dhe te mbushur me projekte te përbashkëta. Nuk do ketë ndarje apo probleme serioze kështu qe dashurohuni si ta ndjeni. Beqaret do jene kureshtare dhe do jene gati edhe te provojnë aventura te përkohshme.

Gjendja financiare do vije duke u përmirësuar muaj pas muaji. Do i lejoni vetes edhe disa shpenzime me tepër. Shëndeti nuk do ketë i keq. Përveç shqetësimeve te vogla nuk do ketë asgjë serioze për t'u alarmuar. Ne pune do iu jepen mundësi për te njohur horizonte te reja dhe do zbuloni edhe nga vetja disa aftësi te panjohura. Disa mund te marrin propozime për poste drejtuese, te cilat nuk duhet t'i humbasin.Loading...
Postuar: 19 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: DEMI  HOROSKOPI VJETOR  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved