Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi vjetor, Gaforrja - 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712190117

Gjate këtij viti do keni nevoje t'i thelloni edhe me shume marrëdhëniet me te tjerët dhe do mundoheni te jeni me te logjikshëm. Muajt janar, shkurt, prill, maj dhe gusht do jene me te përshtatshmit për dashurinë. Nëse jeni ne një lidhje do iu mendojnë gjerat me seriozisht dhe mund te hedhin hapa te rëndësishme për te ardhmen. Gjithçka do jete me e forte dhe me e bukur, megjithatë nuk do mungojnë qas periudhat me disa debate apo konflikte. Për beqaret do jete vit goxha pozitiv dhe do nisin histori dashurie serioze. Gjerat do jene edhe me te bukura nga sa mund t'i kishit imagjinuar. Financat, muajt e pare nuk do jene ne gjendjen me te mire, por duke u treguar me te kujdesshëm situata do normalizohet. Shëndeti do jete ne gjendjen me te mire te mundshme kështu qe nuk do keni ankesa. Ne pune shprehini opinionet dhe idetë, por mos merrni asnjëherë vendime te nxituara. Ne përgjithësi do ketë zhvillime pozitive ky vit.loading...
Postuar:19 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: GAFORRJA  HOROSKOPI VJETOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved