Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi vjetor, Luani - 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712190115

Ky vit nuk do ketë ngjarje te veçanta e te reja dhe ne shume raste do jete rutina ajo qe do ju pushtoje. Mundohuni t'i kushtoni pak me shume rëndësi jetës familjare sepse do ketë vërtet nevoje. Muajt me te bukur do jene te fundit e vitit. Ata qe janë ne një lidhje duhet ta dëgjojnë me shume zemrën e tyre dhe atë qe kane ne krah. Mire është qe te mos ua vene veshin personave te trete qe do i shtyjnë gjithë kohës drejt dyshimeve. Beqareve do iu ofrohet ne pjate te argjendte personi ideal dhe ata do fillojnë një lidhje shume te qëndrueshme qe muajt e pare. Financat do kenë edhe tronditje nëse kryeni shpenzime te pamenduara. Kujdes sidomos gjate periudhave te festave. Shëndeti mund te ketë shqetësime këtë vit. Nuk do keni energjinë e mëparshme dhe do sëmureni here pas here. Ne pune nuk do ju lejohet te bëni asnjë lloj gabimi. Pas muajit te pare do jeni me te organizuar dhe do i keni idetë e qarta.loading...
Postuar:19 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI VJETOR  LUANI 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved