Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi vjetor, Peshorja - 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712190113

Gjate këtij viti do jeni me te përgjegjshëm ne çdo fushe dhe me te organizuar. Edhe pse here pas here do hasni vështirësi dhe pengesa, me guxim e këmbëngulje do ja dilni mbanë. Për disa, vera do jete disa delikate prandaj duhet bere kujdes. Për çiftet nuk ka për te qene një vit i jashtëzakonshëm siç ata do kishin dashur. Për te shmangur debatet e forta, zënkat dhe ndarjet duhet patjetër te hapin rruge dhe te pranojnë gabimet. Beqaret nuk do kenë mundësi për takime te rëndësishme, por flirtet dhe mundësitë te aventura nuk do mungojnë asnjëherë. Për financat do jete muaj pozitiv dhe mund t'ia lejoni vetes disa shpenzime me shume se zakonisht. Disa mund te investojnë edhe ne sektorin imobiliar. Shëndeti here pas here do ketë probleme te vogla si pasoje e stresit, lodhjes dhe ngarkesës. Ne pune do jete vit sakrificat e mundimesh, por edhe ngjarjesh te rëndësishme. Mund te ndryshoni vendin e punës ose sektorin brenda kompanisë.loading...
Postuar:19 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI VJETOR  PESHORJA 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved