Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi vjetor, Shigjetari - 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712190111

Gjate këtij viti do keni shpirt analize dhe do dini si te ecni ne rrugën e duhur. Ne muajt e verës do ketë disa ndryshime te vogla qe mund t'iu trembin pak, por asgjë e keqe nuk ka për te ndodhur. Për ata qe janë ne një lidhje do jete vit i begate për te zgjidhur problemet e hershme dhe për te marre fryme me lirisht. Do i kenë te gjitha mundësitë ne dorën e tyre dhe mund t'i shfrytëzojnë kur te duan. Beqaret do jene me te lirshëm e me te gatshëm për te hedhur hapa e për te filluar lidhje. Sektorit financiar kushtojini me tepër rëndësi e përkujdes. Beni here pas here llogari ne mënyrë qe ta mbani situatën nen kontroll. Gjendja shëndetësore do kaloje edhe periudha delikate, por gjithsesi nuk do e humbni optimizmin. Me përkujdesen e duhur çdo gjë do kaloje shpejt. Ne pune mire është te mos ndërmerrni shume rreziqe sepse çdo gjë do ju realizohet ne kohen e duhur . Mire është te tregoheni pak me te duruar dhe largpamës.loading...
Postuar:19 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI VJETOR  SHIGJETARI 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved