Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi vjetor, Ujori - 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712190107

Gjate këtij viti do jeni me te hapur dhe me kureshtare prandaj do arrini edhe gjera qe nuk i kishit menduar ndonjëherë. Nuk do jeni me vonese për asgjë dhe optimizmi do ju pushtoje shumicën e kohës. Një pjese e atyre qe janë ne një lidhje do preferojnë te zyrtarizojnë gjithçka dhe te futen ne një etape te re. Disa te tjerë qe kane pasur probleme do kenë diskutime te gjata qe ne muajt e pare dhe do vendosin pikat mbi "i" për me te mirën e te dyja palëve. Beqaret për fatin e keq nuk do e gjejnë këtë vit dashurinë e madhe, por flirtet dhe aventurat kalimtare nuk do mungojnë. As miqtë e te afërmit nuk do i lënë te mërziten. Gjendja financiare do jete shume me e mire dhe me e kënaqshme. Mund te përfitoni nga rasti për te bere edhe investime afatgjata. Shëndetin duhet ta keni me nen kujdes. Mundohuni te ushqeheni shëndetshëm dhe te mos e teproni me pikanten dhe kripen. Ne pune, muajt e pare do ju duken te vështirë, por me pak përpjekje do arrini edhe me lart nga parashikimet.loading...
Postuar:19 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI VJETOR  UJORI 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved