Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi vjetor, Virgjeresha - 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712190114

Gjate këtij viti do jeni me te sigurte ne vetvete dhe do arrini rezultate me te mira ne çdo lloj fushe. Edhe disa projekte te vjetra qe keni bere, por qe nuk keni mundur t'i realizoni do mund t'i përmbushni këtë vit. Te dashuruarit do kenë mundësi qe muajt e pare te konkretizojnë dëshirat dhe te zyrtarizojne edhe me shume lidhjet. Te martuarit me shume gjase do vendosin te sjellin ne jete një fëmije. Për beqaret do jete viti më me fat. Ata jo vetëm qe do gjejnë princin e kaltër, por e gjithë jeta do ju ndryshoje si me magji. Financat deri ne vere do jete te qëndrueshme, por jo te shkëlqyera. Pas qershorit situata do ndryshoje për mire. Shëndeti nuk do jete i keq. Ne përgjithësi do ndiheni energjike dhe nuk do keni aspak shqetësime. Ne pune do iu jepen përgjegjësi dhe mundësi te reja për ta treguar veten. Shfrytëzoni gjithçka sepse jo gjithmonë vijnë raste te tilla.loading...
Postuar:19 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI VJETOR  VIRGJERESHA 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved