Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi ditor, Bricjapi - 03 Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712220053

Yjet do ua bëjnë jetën te vështirë gjate  kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje. Asgjë nuk ka për te ecur mire e madje debatet do jene te zjarrta. Beqaret do ndeshen me një person fantastik qe do i beje për vete menjëherë. Edhe sikur te duan ata nuk do i shpëtojnë dot një lidhjeje. Shpenzimet bëjini me shume kujdes ne mënyrë qe situata te mbetet gjithë kohës e kënaqshme.loading...
Postuar:22 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: BRICJAPI  HOROSKOPI DITOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved