Horoskopi ditor, Gaforrja - 03 Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712220062

Do jeni tej mase autoritare sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënia ne çift mund te ketë disa tronditje. Nëse nuk doni qe se shpejti gjerat te përkeqësohen ndryshoni mënyrë sjellje. Beqaret Nuk do jene te interesuar aspak për lidhje serioze, por mundësitë për aventura do i shfrytëzojnë pafundësisht. Me shpenzimet do jeni me dorëlëshuar dhe kjo mund te sjelle përkeqësim te situatës.Loading...
Postuar: 22 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: GAFORRJA  HOROSKOPI DITOR  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved